„Velykų zuikio linksmybės“

Šv. Velykos-viena didžiausių ir gražiausių švenčių, kurią švenčiame atėjus pavasariui. Švenčių paminėjimas bei aptarimas turi ypatingą reikšmę ugdant vaikus. 2024-03-26d. popietę lavinamųjų grupių vaikučiai kartu su auklėtojomis vyko į velykinį edukacinį užsiėmimą „ Velykų zuikio linksmybės" H. Šojaus dvare. Susipažinome su Velykų papročiais ir tradicijomis Mažojoje Lietuvoje, marginome medinius kiaušinius, žaidėme įvairius Velykų zuikio paliktus žaidimus. Visų nuotaika buvo puiki.
Išvykose vaikai išmoksta begalę naudingų dalykų: tarpusavio bendravimo, darnos, komandinės dvasios, susipažįsta su juos supančiu pasauliu. Džiaugiamės, kad galime vaikams suteikti kuo daugiau galimybių pamatyti, pajausti, pasidžiaugti, išgirsti.

Auklėtojos R. Rupainienė, V. Venckuvienė