AŠ, TU – DRAUGAI

Kovo 21 dieną mūsų mokykloje apsilankė Klaipėdos universiteto Socialinio darbo II kurso studentės Monika, Gintarė, Raimonda ir Martyno Jankaus mokyklos 4D klasės mokiniai. Bendros veiklos su lavinamųjų klasių mokiniais "AŠ, TU – DRAUGAI" tikslas buvo parodyti, kad per meninę veiklą skirtingi vaikai gali bendrauti, lavinti motoriką ir tuo pačiu keisti požiūrį į šalia esantį. Vaikus apjungė, suteikė gerų emocijų barškučių iš antrinių žaliavų darymas, grojimas pagal Queen grupės "We will rock you" dainos ritmą.
Buvo smagu žiūrėti, kaip besisvečiuojantys vaikai atrado ryšį su mūsų mokinukais, padėjo jiems pasigaminti sau žaislą, buvo dėmesingi kiekvienam. Sakome dėkui už parodytą dėmesį, o atsisveikiname tardami ne „Viso gero", o „Iki kitų susitikimų"!!!