Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena

Kovo 8 dieną mūsų mokykloje vyko Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas. Mokinai renginiui ruošėsi visą mėnesį: piešė piešinius, ruošė stendą. Pasipuošę, pakiliai nusiteikę 2-3 specialiųjų klasių mokiniai vadovaujamos mokytojos N. Kairienės padainavo keletą dainų apie Lietuvą. Vyresniųjų klasių mokiniai skaitė eilėraščius apie Lietuvos praeitį, gamtą, žmones. Sudarytos trys mokinių mišrios komandos dalyvavo viktorinoje „Mano Lietuva". Pasitikrino turimas istorijos, geografijos, lietuvių kalbos žinias.

Po renginio mokyklos kieme visų laukė autobusas " Muziejus ant ratų". Mokiniai turėjo galimybę apžiūrėti išskirtinę interaktyvią ekspoziciją, žaidė edukacinį žaidimą istorine tema. Projektą „Muziejus ant ratų" organizavo Lietuvos švietimo muziejus kartu su projekto partneriais: „Newschool" (Norvegijos Karalystė), UAB „Indeform" (Lietuva). Tarptautinio projekto tikslas – teikti aukštos kokybės kultūrinį išsilavinimą jauniems žmonėms atokiose Lietuvos vietovėse, skatinant kultūrinių ir edukacinių veiklų prieinamumą.

Renginį vedė mokytojos Nijolė Kairienė ir Rima Jankauskaitė