Šv. Valentino diena Traksėdžių Šilojų mokykloje 2024

Vasario 14 dieną Traksėdžių Šilojų mokykloje buvo minima šv. Valentino diena. Jau nuo pat ryto mokykloje sklandė meilės dvasia. Į mokyklą besirenkantys mokyklos darbuotojai bei mokiniai buvo maloniai nustebinti – prie durų grojant muzikai juos pasitiko gražiai pasipuošę mokiniai, kurie kiekvienam įteikė Meilės dienos simboliką – širdelę. Šią dieną niekas neliūdėjo, nes pertraukų metu grojo Valentino dienos grojaraštis.

Socialinių įgūdžių užsiėmimuose mokiniai padedant socialinei pedagogei kūrė rankų darbo atvirukus, į kuriuos sudėjo nuoširdžiausius žodžius. Gamino meilės puokštes, kurias įteikė savo mylimam žmogui. Išleistas stendas, kuriame mokiniai dovanojo visą glėbį Meilės tam, ką myli.
Šv. Valentino dienos proga mokykloje veikė meilės paštas. Mokiniai galėjo nudžiuginti savo draugus, mokytojus, mokyklos bendruomenės narius meilės laiškeliais.
Visi norintys galėjo nusipaveiksluoti prie mokyklos foto sienos, skirtos Valentino dienai.
Po dviejų pamokų vyko didžiausios mokyklos širdies savininko apdovanojimai, kuriuos laimėjo mokinys Tomas Lažauskas bei direktorės pavaduotojai ugdymui Ineta Januškienė. Laimėtojams buvo įteiktas saldusis prizas.
Smagu, kad Šv. Valentino diena atnešė į mokyklą dar daugiau meilės ir gerų emocijų.
Ačiū už pagalbą mokytojai N. Kairienei, direktorės pavaduotojai ugdymui Inetai Januškienei.

Vyr. socialinė pedagogė         Renalda Ciparė