ES projekto viešinimas

Mokykla iš nupirktų ES investicijų projekto „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis" (kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), 2020 m. balandžio 22 d. gavo aštuonis planšetinius kompiuterius Huawei MediaPad T3 10 Agassi-L092 su papildoma atminties kortele, kuriuos naudojame ugdymo procese dirbant su mokiniais, turinčiais didelių ir labai didelių specialiųjų ugdymo (si) poreikių. Naudodamiesi šiomis priemonėmis, mokiniai patiria atradimo džiaugsmą, tobulėja komunikaciniai, pažintiniai, socialiniai įgūdžiai. Šių priemonių taikymas kasdieninėje veikloje suteikia vaikams pasitikėjimo savimi, skatina mokinių savarankišką veiklą, motyvaciją mokytis, stiprina žinių plėtojimąsi.