ČIULBĖKIT, PAUKŠTELIAI, MYLIMOJ ŠALELĖJ

Kovo mėn. lavinamųjų klasių grupėse vyko gamtosauginis projektas ,, Čiulbėkit, paukšteliai, mylimoj šalelėj”. Projektas buvo skirtas vaikų ekologiniam sąmoningumui ir pilietiškumui ugdyti, puoselėjant dvasines, kūrybines galias, globojant gamtą, ugdant pagarbą gyvybei. Projekto metu vaikai žiūrėjo filmą apie paukščių žiedavimą Ventės ornitologijos stotyje, piešė savo svajonių paukštį, mokėsi dainelių apie paukštelius, žaidė ir šoko ratelius.
Pavasaris ypatingas tuo, kad iš naujo atgimsta gamta ir sugrįžta iš tolimų kelionių paukščiai. Liūdna, jei grįžę tėviškėn neturi kur prisiglausti, neranda laisvų inkilų. Kovo 24 d. nešini inkilais skubėjome į mokyklos kiemą ir visus inkilus iškėlėme  į medžius parkelyje, kuris yra čia pat prieš mokyklos langus – galėsime stebėti judrų čiulbuonėlių gyvenimą, kartu džiaugsimės.
  Visų vaikų vardu dėkojame Traksėdžių bendruomenei ir tėveliams už padovanotus inkilus.

Auklėtojos: Vilija Venckuvienė
                  Birutė Paliokienė