Tarptautinės neįgaliųjų dienos minėjimas

Gruodžio 3-ioji - Tarptautinė neįgaliųjų diena. Minint Tarptautinę neįgaliųjų dieną, Traksėdžių Šilojų mokykla jungėsi prie Plungės specialiojo ugdymo centro respublikinės akcijos- nuotraukų parodos ,,Mes norime būti kartu“. Akcijos – nuotraukų parodos tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į neįgaliųjų norą būti lygiaverčiais visuomenės nariais. Iš akcijai – parodai pateiktų nuotraukų ar nuotraukų koliažų buvo sukurtas video filmukas „Mes norime būti kartu“ ir patalpintas Plungės specialiojo ugdymo centro tinklapyje (www.plungesuc.lt) ir Centro Facebook paskyroje.

Kviečiame visus aktyviai prisijungti ir peržiūrėti sukurtą video filmuką. Tai puiki proga atidžiau pažvelgti į negalią turinčių žmonių situaciją ir vaidmenį visuomenėje. Tai – ir priminimas, kad negalia yra gyvenimo dalis, ji visada yra šalia mūsų, dažnai iki jos – vos vienas žingsnis, nors gyvendami savo įprastą gyvenimą apie tai net nesusimąstome.

Socialinė pedagogė                                                       Renalda Matevičienė