Stovyklos veiklos ataskaita

Birželį pabaigėme vykdyti stovyklos veiklas „Laisvalaikis kitaip“. Vaikai smagiai ir turiningai leido laisvalaikį - lenktyniavo, varžėsi, muzikavo, šoko. Kūrybinių užsiėmimų metu mokiniai lipdė iš molio, lankstė darbelius iš popieriaus, piešė, spaudavo. Iš spalvoto popieriaus skiautelių, laikraščių, žurnalų kūrė aplikacijas savo svajonių paveikslams.

Visos veiklos vyko įvairiose mokyklos edukacinėse erdvėse. Vaikai turėjo galimybę parodyti menininius ir kūrybinius gebėjimus spalvinant vėtrunges, liejant žvakes, gaminant muiliukus. Mokiniams labai patiko bendros veiklos ir lauke, kurių metu kūrė kompozicijas "Gėlė", "Medis", mokėsi įvairių lietuvių liaudies žaidimų ir dainų. Paskutiniąją veiklos dieną mokiniai lankėsi Rusnės miestelio parke, grožėjosi jos gamta, juokavo, žaidė judrius žaidimus. Nors stovykla ir baigėsi, bet džiugios akimirkos ilgai išliks mūsų širdyse. Atsisveikinimo metu mokiniai buvo apdovanoti padėkomis, atminimo dovanėlėmis.

Mokytojos L. Lelėnienė, N. Kairienė