Išvyka į Dino parką

5 – 10 specialiųjų klasių mokiniai, birželio 9 dieną, lankėsi Klaipėdos „Dino parke“. Šią nuostabią, įspūdžių kupiną dieną mums padovanojo „Dino parko“ savininkai, AČIŪ jiems už gerumą. Daugelis mokinių, šiame parke lankėsi pirmą kartą, todėl įspūdžiai išliks ilgam. Aplankėme apverstą namą, kuriame visi baldai, indai ir buities daiktai kabo atvirkščiai, atrodo keistai, bet įdomiai.

Lakstydami tarp dinozaurų vaikai šokinėjo ant įvairiausių batutų, karstėsi laipynėse, išbandė treniruoklius ir įvairias sūpynes, grojo lauko instrumentais, žiūrėjo 5D filmus, sprendė galvosūkius, važinėjo mašinomis ir žaidė Jūrų mūšį. Visi patyrė daug įspūdžių ir pavargę, bet labai laimingi grįžo atgal į mokyklą.

Mokytojos A. Kazakevičienė ir R. Jankauskaitė