Edukacija Salos etnokultūros ir informacijos centre

Birželio 4 d. vyresniųjų klasių mokiniai lankėsi Salos etnokultūros ir informacijos centre. Centro direktorė, Birutė Servienė, supažindino su atnaujintomis patalpomis ir vedamais užsiėmimais vaikams ir suaugusiems. Didžiausią susidomėjimą sukėlė interaktyvus Rusnės salos maketas, besikeičiantis pagal metų laikus, supažindinantis su įvairiais paukščiais ir žuvimis.

Visą įspūdį sustiprino skleidžiami paukščių ir gamtos garsai. Mokiniai sužinojo, kaip senovėje buvo puošiami Rusnės namai, kokios vėjalentės buvo naudojamos, kaip vadinamas papuošimas tarp vėjalenčių ir stogo viršūnės. Edukacijos metu mokiniai praplėtė žinias apie saloje aptinkamas paukščių rūšis, kurių sutinkama apie 300, Rusnės vandenyse gyvenančias žuvis, sužinojo jų pavadinimus. Nuoširdžiai dėkojame už šiltą ir nuoširdų priėmimą.

Mokytoja Agnita Kazakevičienė